Szkolenie CORPORELLE

Szkolenia z zakresu nowoczesnych zabiegów na ciało CORPORELLE i CORPORELLE SPA. Specjalne linie zaprojektowane do rozwiązywania każdego problemu skóry ciała: nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit, brak jędrności i elastyczności, konieczność odtrucia tkanki oraz starzenie się.

Szkolenie TWARZ

Szkolenia z zakresu nowatorskich i ewidentnie skutecznych zabiegów na twarz, szyję i dekolt, mieszczących się w aktualnych trendach współczesnej pielęgnacji.

Szkolenie DERMIUMLAB

Szkolenia z zakresu stosowania peelingów chemicznych DERMIUM LAB. Minimalnie inwazyjny zabieg kosmetyczny, który – poprzez kontrolowane stosowanie chemicznych środków peelingujących działających w różnych warstwach skóry – powoduje szybką regenerację skóry.

Szkolenie STPEN

Szkolenia z zakresu mikro-nakłuwania skóry specjalnym iniektorem ST PEN’EM. Iniektor ten – w połączeniu z jedynymi w swoim rodzaju i bardzo aktywnymi koncentratami – tworzy wysoce zaawansowany system kosmetyczny zaczerpnięty prosto z medycyny estetycznej.

Szkolenie INTRACEUTICALS

Szkolenia z zakresu unikalnej i bardzo zaawansowanej Metody  pielęgnacji skóry. INTRACEUTICALS to połączenie unikalnych serum z technologią warstw hialuronowych i najwyższej klasy składnikami aktywnymi oraz infuzji czystego tlenu hiperbarycznego.