Kosmoprof
Maska ujędrniająca

Maska ujędrniająca

Pojemnośœć: 1 saszetka

Opakowanie: Saszetka

Maska jest nasączona serum bogatym w kolagen i witaminę E, dzięki czemu daje natychmiastowe efekty w przeciągu 20 min. Specjalny kształt, zachodzący za uszy, potęguje efekt napięcia skóry.

Składniki aktywne:

KOLAGEN MORSKI - Jest głównym składnikiem tkanki łącznej skóry właściwej, odpowiada za elastyczność i odporność skóry. Kolagen obecny w skórze ma strukturę potrójnej   spirali.   Peptan®   zastosowany   w   tej   formule jest bioaktywnym    składnikiem    charakteryzującym    się wyjątkową biologicznie dostępną kompozycją aminokwasową. Jest otrzymany przez enzymatyczną hydrolizę ze skóry ryb (gatunki: Tilapia i Panga) Ze względu na wielkość cząsteczki (5000Da) i uzyskane wyniki: kolagen penetruje w głąb skóry. Kolagen jest anty-starzeniowym aktywnym składnikiem, który odpowiada za elastyczność skóry. Peptan® zapobiega powstawaniu zmarszczek, poprawia nawilżenie.

 

WITAMINA E - Witamina E (Tocopherol) jest obecna w ilości 0,1% w formule maski ujędrniającej, jest przeciwutleniaczem. Antyoksydanty chronią skórę przed wolnymi rodnikami, a zatem opóźniają proces starzenia. Posiada również właściwości nawilżające, poprzez regulację poziomu nawodnienia skóry, dzięki czemu staje się ona bardziej sprężysta i miękka

 

Ten ultra-cienki arkusz tworzy membranę, która rozprowadza składniki, którymi jest nasączona. Kompozycja zapachowa - świeże i zielone perfumy rabarbaru.

 

SKŁADNIKI: AQUA (WODA), KOLAGEN HYDROLIZOWANY, PHENOXYETANAN, LYSOLECITYIN, SCLEROTYNA, GLYCOL CAPRYL, CHLORPHENESIN, PULULAN, TOKOFEROL, FITAN Sodu, SILIKON, LIMONEN, LINALOL, GERANIOL, ALKOHOL, CITRONELOL

Stosowanie:

Otwórz aluminiową saszetkę. Wysuń maskę (złożoną w 3). Umieść maskę na twarzy, unikając konturu oka, a następnie umieść za górną i dolną częścią ucha. Pozostaw na około 20 minut, a następnie zdejmij maskę i delikatnie wmasuj nadmiar serum.

 

EFEKTYWNOŚĆ* : Wzmocnione ujędrnienie: ponad 95% Wzmocniona elastyczność: ponad 85%

*Testy na 25 klientkach po zastosowaniu maski przez 20 minut